У Шепетівку приїхав ревізор!
В це важко повірити, але в Шепетівку з ревізією приїхала Ольга Фреймут. Хоч знімальна група програми \”Інспектор Фреймут\” не афішує своєї присутності, але Шепетівка – містечко невелике, інформація швидко поширюється містом.У Шепетівку приїхав ревізор!
В це важко повірити, але в Шепетівку з ревізією приїхала Ольга Фреймут. Хоч знімальна група програми \”Інспектор Фреймут\” не афішує своєї присутності, але Шепетівка – містечко невелике, інформація швидко поширюється містом.

Сьогодні вже навіть пройшла перша ревізія. Який саме заклад інспектували поки що невідомо.

\”Не лише великі міста заслуговують на якісне обслуговування. В невеличких містечках, подібних до Шепетівки, живуть ті самі люди, які хочуть приємно та корисно провести свій вільний час. Моя місія, як інспектора, зробити все можливе та неможливе, щоб це стало реальністю. Ваше місто буде першим райцентром де ми проведемо ревізію, але я вірю, що не останнім\”, – так прокоментувала Ольга Фреймут свій приїзд

Тим часом стало відомо, що деякі заклади харчування дізнавшись про ревізію сьогодні взагалі не відкривались.

Що ж, будемо чекати ефіру передачі на каналі 1+1. Якщо хтось випадково стане свідком ревізії, то будь ласка діліться вашими фото, відео, враженнями в коментарях.

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення