У Шепетівському МРЦЗ відбувся міні-ярмарок вакансій«Наш Край» – українська мережа роздрібної торгівлі, один із основних проектів інвестиційної групи «Volwest Group», яка налічує 125 торгівельних точок по Україні. Ця мережа супермаркетів пропонує широкий асортимент товарів, у тому числі і товарів власного виробництва за ціною виробника. За рішенням керівництва інвестиційної групи у місті Шепетівка з’явився такий супермаркет.«Наш Край» – українська мережа роздрібної торгівлі, один із основних проектів інвестиційної групи «Volwest Group», яка налічує 125 торгівельних точок по Україні. Ця мережа супермаркетів пропонує широкий асортимент товарів, у тому числі і товарів власного виробництва за ціною виробника. За рішенням керівництва інвестиційної групи у місті Шепетівка з’явився такий супермаркет.

З метою оперативного та якісного підбору кадрів на замовлення роботодавця у Шепетівському МРЦЗ відбувся міні-ярмарок вакансій. Представники керівництва супермаркету «Наш край» Ю.Пецко та І.Силюк розповіли про підприємство, його перспективи розвитку, ознайомили з актуальними вакансіями, умовами праці та вимогами роботодавця до претендентів. Загалом на заході були представлені вакансії: керуючий супермаркетом, адміністратори торгового залу, менеджери по закупівлі, касири-продавці продовольчих товарів, кухар, охоронники, вантажники.

Заступник директора Шепетівського МРЦЗ Т.Каштан проаналізувала ринок праці регіону, розповіла про співпрацю роботодавців та служби зайнятості. Учасники заходу також дізналися про послуги центру зайнятості щодо укомплектування вакансій, здійснення на замовлення роботодавців підбору кадрів із використанням психодіагностичних методик та професійного навчання як у навчальних закладах, так і в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості України. Фахівці центру зайнятості ознайомили з чинним законодавством, розповіли про права та обов’язки роботодавців та безробітних, а також повідомили про ризики при нелегальному працевлаштуванні.

У заході взяли участь понад 160 осіб, з яких 40 – безробітні. Під час проведення міні-ярмарку 60 осіб взяли участь у попередній співбесіді з представниками роботодавців і 25 осіб було відібрано для проходження співбесіди у відділі кадрів міста Луцьк.

За матеріалами: Хмельницького обласного центру зайнятості

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього