У Шепетівському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Підвищення ефективності співпраці з роботодавцями у сфері зайнятості населення згідно Закону України «Про зайнятість населення». На семінар були запрошені фізичні особи-підприємці.

Відкрив семінар директор Шепетівського МРЦЗ О.Ребекевша, який ознайомив учасників із послугами, якими можуть скористатися роботодавці при зверненні до служби зайнятості, та розповів про переваги співпраці роботодавців з центром зайнятості.У Шепетівському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Підвищення ефективності співпраці з роботодавцями у сфері зайнятості населення згідно Закону України «Про зайнятість населення». На семінар були запрошені фізичні особи-підприємці.

Відкрив семінар директор Шепетівського МРЦЗ О.Ребекевша, який ознайомив учасників із послугами, якими можуть скористатися роботодавці при зверненні до служби зайнятості, та розповів про переваги співпраці роботодавців з центром зайнятості.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями МРЦЗ О.Пасічник поінформувала учасників про порядок компенсації фактичних витрат у розмірі 50 відсотків суми єдиного внеску роботодавцям, які створювали нові робочі місця і здійснювали їм виплату заробітної плати в розмірі не менше ніж три мінімальних заробітних плати, та порядок компенсації роботодавцям, які працевлаштовують на нові робочі місця громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню та компенсації єдиного соціального внеску суб’єктам малого підприємництва, які працевлаштовують безробітних на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності.

Із порядком укладання договорів про стажування студентів вищих та учнів професійно-технічних навчальних закладів на підприємствах, установах та організаціях учасників семінару ознайомив начальник відділу активної підтримки безробітних МРЦЗ В.Дудченко. Розповів про види, форми та методи професійного навчання під конкретне замовлення роботодавців. Зупинився на перевагах стажування та індивідуального навчання, які є гарантією працевлаштування безробітного.

Спілкуючись із роботодавцями, заступник директора МРЦЗ Т.Каштан наголосила на питанні дотримання законодавства про працю при прийнятті, звільненні працівників. Зазначила про порядок ведення трудових книжок працівників. Детально зупинилась на порядку реєстрації трудових договорів з найманими працівниками.

По закінченню усі учасники обмінялись враженнями від участі у семінарі та висловили вдячність фахівцям Шепетівського міськрайонного центру зайнятості за змістовний та корисний семінар.

За матеріалами: офіційного сайту Хмельницького обласного центру зайнятості

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього