У Шепетівському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар для роботодавців на тему: «Ваучер – можливість перепідготовки або підвищення кваліфікації працівників. Механізм видачі ваучерів»Семінар розпочав директор МРЦЗ О.Ребекевша, який поінформував учасників про послуги, якими можуть скористатися роботодавці при зверненні до служби зайнятості.Семінар розпочав директор МРЦЗ О.Ребекевша, який поінформував учасників про послуги, якими можуть скористатися роботодавці при зверненні до служби зайнятості.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями МРЦЗ О.Пасічник ознайомила із порядком подання звітності, їх формами та звернула увагу на терміни їх подання до центру зайнятості.

Про організацію видачі ваучерів для підвищення конкурентоспроможності осіб на ринку праці роботодавцям розповів начальник відділу активної підтримки безробітних В.Дудченко. Поінформував про вищі навчальні заклади Хмельницької області, що мають ліцензії на впровадження діяльності з наданням освітніх послуг за професіями, спеціальностями та напрямами підвищення кваліфікації.

Спілкуючись із учасниками семінару, заступник директора МРЦЗ Т.Каштан приділила особливу увагу питанню дотримання законодавства про працю при прийнятті або звільненні працівників. Зазначила про порядок ведення трудових книжок працівників.

По закінченню усі учасники обмінялись враженнями від участі у семінарі та висловили вдячність фахівцям Шепетівського міськрайонного центру зайнятості за змістовний семінар.

За матеріалами: Шепетівського МРЦЗ

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього