У Шепетівському районі відсутня заборгованість із заробітної плати
Про це повідомили у Хмельницькій облдержадміністрації. Станом на 1 липня 2015 року, також немає боргів по зарплаті у Білогірському, Віньковецькому, Волочиському, Ізяславському, Красилівському, Новоушицькому, Старокостянтинівському, Старосинявському, Теофіпольському, Чемеровецькому районах.У Шепетівському районі відсутня заборгованість із заробітної плати
Про це повідомили у Хмельницькій облдержадміністрації. Станом на 1 липня 2015 року, також немає боргів по зарплаті у Білогірському, Віньковецькому, Волочиському, Ізяславському, Красилівському, Новоушицькому, Старокостянтинівському, Старосинявському, Теофіпольському, Чемеровецькому районах.

Заробітна плата одного штатного працівника по області зросла на 487 гривні або на 17,8% і становила 3224 гривень. Середня зарплатня в регіоні складає 4042 гривні.

В цілому, за офіційною статистикою, за рівнем заробітної плати область посідає 16 сходинку серед решти регіонів.

Борг із невиплаченої заробітної плати є на 32 підприємствах у сумі 8,4 мільйона гривень. У тому числі й на 19 економічно активних підприємствах. Там борг сладає 4,7 мільйона гривень. Згідно офіційної статистики, за сумою боргу область посіла 4 місце серед регіонів України.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього