У Шепетівській центральній лікарні відремонтували чотири хірургічні палати
Дві з них – силами БФ «Зміцнення громад» та корпорації «Сварог Вест Груп».У Шепетівській центральній лікарні відремонтували чотири хірургічні палати
Відділення хірургії Шепетівської центральної лікарні поповнилося 4 новенькими палатами, 2 із них відремонтовані силами БФ «Зміцнення громад» та корпорації «Сварог Вест Груп». Коли ремонт тут проводили востаннє, не пам’ятають навіть найповажніші працівники лікарні. Зараз же в нових палатах встановили ліжка і багатофункціональні тумбочки з Голландії, які раніше сюди передав БФ «Зміцнення громад».

– Відділення хірургії – чи не найважливіше в лікарні. І скажу, що послуги, які ми надаємо, мало хто може запропонувати в обласних відділеннях. Сьогодні лапароскопічне втручання, яке тут проводять, дає можливість не лише на ранній стадії діагностувати хворобу, а допомагає скоротити термін перебування хворих у стаціонарі. Тепер у відремонтованих палатах – дуже зручні ліжка, піднімаються і регулюються за допомогою пульта. Тумбочки – багатофункціональні, вони трансформуються у стільці. Атмосфера, яка тепер панує у нових палатах, прискорюватиме одужання післяопераційних хворих, – переконана Валентина Савчук, головний лікар Шепетівської ЦРЛ.

За словами керівників медичного закладу, відділення хірургії Шепетівської ЦРЛ уже зовсім скоро має всі шанси стати Центром інтенсивного лікування Північного регіону Хмельницької області. Благодійники усіма силами сприяють у цьому.

– БФ «Зміцнення громад» за підтримки голландських партнерів та корпорації «Сварог Вест Груп» долучився до ремонту палат центральної лікарні і зміг привести сюди хороше сучасне обладнання, яке допомагатиме роботі хірургічного відділення і головне: забезпечить комфорт і належні умови для лікування хворих. Напередодні Дня медичного працівника запускати нові об’єкти в роботу – символічно і дуже приємно, – додає Тетяна Василик, директор БФ «Зміцнення громад».

Кожен керівник має бути головним ініціатором і людиною, яка навколо себе може об’єднати інших задля досягнення великої мети. Усі присутні погодилися, що Валентина Савчук є саме такою людиною.

– Керівникові, який трудиться і турбується про здоров’я пацієнтів, завжди хочеться допомагати. Заслуга Валентини Миколаївни у тому, що вона є й ініціатором, і організатором. Сьогоднішня подія – це результат діяльності БФ «Зміцнення громад», влади, адміністрації і корпорації «Сварог Вест Груп». Ми соціально відповідальна компанія і діями показуємо наше соціальне обличчя, – коментує Микола Дячук, заступник голови правління корпорації «Сварог Вест Груп».

Обличчя повинна мати і держава, тому без підтримки адміністрації та районної ради тут не обійшлося.

– Нам дуже важливо, аби на теренах Шепетівщини розвивалася галузь медицини. Тому, незважаючи на всі економічні труднощі, ми вже виділили більше 3 млн грн на заробітні плати лікарям. На капітальний ремонт приміщення залучили 100 тис грн. Скоро у нас чергове сесійне засідання, де ми знову ж таки обговорюатимемо виділення додаткових коштів. До нас приєднується й влада міста, адже всі розуміють, що в Шепетівській ЦРЛ лікуються не лише містяни, а й жителі району, – зазначив Петро Дзяворук, голова Шепетівської районної ради.

Проте захід не закінчився перерізанням стрічки і оглядом палат. Далі, вже у залі місцевого будинку культури, відбулося урочисте нагородження працівників лікарні, де відзначили кращих і привітали усіх із професійним святом. Ми долучаємось до усіх вітань медичних працівників і бажаємо незламності духу, благополуччя і міцного здоров’я!

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього