У школах Хмельницького запровадять відеонагляд
Це одна із пропозицій першого батьківського форуму.У школах Хмельницького запровадять відеонагляд
Це одна із пропозицій першого батьківського форуму, який днями відбувся в обласному центрі. Відеонагляд планують встановити не лише на прилеглій території, а й у класах. Сподіваються, це дисциплінуватиме і учнів, і вчителів та дасть можливість швидше вирішувати конфліктні питання зі шкільного життя. А батькам – додатковий контроль за перебуванням свого чада у навчальному закладі. В ході батьківського форуму відбувся детальний звіт керівництва обласного центру та структурних підрозділів щодо питань функціонування та фінансування галузі. Серед пропозицій, які були напрацьовані в ході Форуму, на чотирьох круглих столах, – систематичний звіт адміністрації закладів освіти перед батьками, пропозиції щодо внормування питань «благодійних внесків». Чимало пропозицій секції «освітній простір» стосувалося змін до освітніх програм, які в подальшому ляжуть у основу узагальненої пропозиції-зверення до Міністерства освіти України щодо покращення освітніх програм.
Уже наступного тижня усі матеріали: тези та рекомендації круглих столів, резолюція, напрацьована учасниками «Першого батьківського форуму Хмельницького» з’являться на сайті управління освіти та в соціальних мережах. Після обговорення та доопрацювання остаточне рішення щодо пропозицій ухвалить новостворена Громадська рада при управлінні освіти, Її варіант і ввіллється в стратегію розвитку освіти у Хмельницькому на 2016-2021 рр.
Організатори «Першого батьківського форуму Хмельницького» обіцяють, що подібні зібрання стануть систематичними. А дата наступного форуму буде обговорена в режимі онлайн у соцмережах, на сайті управління освіти міста та в межах батьківських колективів шкіл.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього