У Шумівцях за підробленими довідками вкрали людське майно
У селі Шумівці Хмельницького району громада відстоює своє право на майно, яке залишилося після розпаду колгоспу.
 У Шумівцях за підробленими довідками вкрали людське майно
У селі Шумівці Хмельницького району громада відстоює своє право на майно, яке залишилося після розпаду колгоспу.

У 2008 році підприємець Сергій Ігнатьєв викупив у спілки селян частину їхнього майнового паю – приміщення майстерні тракторного стану та адмінбудівлю.
Натомість бетонний піднавіс, який колгоспники будували на початку 1990-х, так і лишився у власності спілки. У балансовій книзі спілки селян за 2007 рік цей піднавіс рахувався як незавершене будівництво вартістю у 80 тисяч гривень.

Утім у 2013 році теперішній власник тракторного стану пан Ігнатьєв отримав від колишнього сільського голови Галини Попіль довідку, що незавершене будівництво піднавісу належить йому, і начебто він його будував у 2008 році. Чоловік почав розбирати будівлю.

Сама Попіль не заперечує, що видавала довідку. «Він справді не будував піднавіс, але у довідці вказали, що не будівля, а блоки належать Ігнатьєву», – каже екс-сільський голова.

Селяни переконані: довідка фіктивна. Адже коли вони будували піднавіс, Ігнатьєва у їхньому селі ще не було.

Підприємець свою причетність до крадіжки людського майна заперечує. «Нехай селяни покажуть документи на під навіс», – наголосив Ігнатьєв.

Журналісти «Народного контролю» звернулися до Хмельницького районного відділку міліції. Правоохоронці стверджують, що вже відкрили кримінальне провадження за фактом підроблення документів.

«При наявності достатніх підстав для повідомлення особі про підозру у вчиненні злочину , буде складено повідомлення по даному кримінальному провадженню, проведено слідчі дії, складено обвинувальний акт і направлено до суду», – обіцяє слідчий Хмельницького райвідділу міліції Ольга Зюбрій.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього