У “скоти” записали мера Мельничука і “мажора” ЧервонюкаНа ресурсі ”Не бути скотом” з’явилися нові “герої”. У розділі “Хмельницька область” опублікували міського голову Старокостянтинова Миколу Мельничука і син депутата Хмельницької обласної ради Дмитра Червонюка.На ресурсі ”Не бути скотом” з’явилися нові “герої”. У розділі “Хмельницька область” опублікували міського голову Старокостянтинова Миколу Мельничука і син депутата Хмельницької обласної ради Дмитра Червонюка.

Пана Мельничука звинувачують за те, що після прийняття законів 16 січня в своєму кабінеті погрожував городянам, що “посадить” їх за наклеп.

Також мер влаштував п’яний дебош в стінах міськради. Перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, у присутності представників засобів масової інформації, у своєму службовому кабінеті та інших приміщеннях міськради висловлювався нецензурними словами, а згодом на службовому автомобілі скоїв наїзд на заявника.

Що стосується “мажора” Червонюка, то у серпні 2013 року він на смерть збив на пішоходному переході 26-річного хлопця. На швидкості 120,7 км/год. його позашляховик порушив правила дорожнього руху, перетнувши дві суцільні лінії. За клопотанням впливових батьків був звільнений у залі суду.

Нагадаємо, що першим “скотом” від Хмельниччини записали губернатора Василя Ядуху.

Як відомо, на початку 2014 року у мережі створили сайт ”Не бути скотом” для збору інформації про продажних чиновників, державних службовців та тітушок.

Сайт “Не бути скотом” має кілька рубрик, куди можна додати “скота”. Так, додати чиновника можна у підрозділи “Прокурори”, “Силовики”, “Судді”, “Тітушки”, “Депутати” та “Інші”.

На сайті перед публікацією передбачене передредагування редакторами пропонованої інформації.

Кожен, хто хотів би додати свого продажного держслужбовця, мусить надати посилання на матеріали, які б підтверджували порушення вказаного чиновника.

На разі на сайті уже розмістили інформацію про понад 150 порушників.

З ініціативою створення такого ресурсу виступив “Демократичний альянс”.

За матеріалами: “Незалежного громадського порталу”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього