Спочатку чоловік погрожував дівчині та її старшій сестрі по телефону, а потім, озброївшись ножем, прийшов до них додому. За заручниць чоловік вимагав гроші, машину і квитки на потяг. Причиною драми стало нерозділене кохання.

У Славуті колишній зек взяв у заручники 15-річну дівчину та її сеструСпочатку чоловік погрожував дівчині та її старшій сестрі по телефону, а потім, озброївшись ножем, прийшов до них додому. За заручниць чоловік вимагав гроші, машину і квитки на потяг. Причиною драми стало нерозділене кохання.

У Славуті колишній зек взяв у заручники 15-річну дівчину та її сестру
Розпочалося все близько двох років тому, коли житель Володимира-Волинського, перебуваючи у місцях позбавлення волі за вчинення розбійного нападу, вирішив розважитися і зав’язав телефонне знайомство з юною славутчанкою. Телефон дали спільні знайомі.
– Спочатку кавалер не розповідав, що перебуває за ґратами, коли ж правду вже не було як приховувати, наполягав на тому, що він виявився жертвою обставин і сів не з власної вини. Але в будь-якому разі дівчина не планувала зав’язувати з ним серйозних стосунків, – каже речник Хмельницького обласного управління міліції Катерина Шуприган.
Коли чоловік звільнився із місць позбавлення волі, він трохи побув у рідному місті, а потім поїхав у Славуту до своєї знайомої. Дівчина була не рада непроханому гостю та не давала йому жодної надії.
Обурений такою відповіддю молодик вирішив вдатися до радикальних дій. Він взяв ніж і прийшов до них додому. У квартирі, окрім сестер, була ще їхня подруга з 4-річною дитиною. Зловмисник взяв свою кохану у заручниці і, приставивши їй до шиї ножа, погрожував усім кривавою розправою.
Проте дівчина встигла повідомити про погрози ревнивця до міліції. Члени слідчо-оперативної групи думали, що їдуть на звичайний побутовий конфлікт, а довелося проводити цілу операцію по звільненню заручників.
– Правоохоронці почали вести з озброєним хуліганом переговори, але наміру відпускати дівчину він не мав. Коли ж їй стало погано, замінив юну заручницю на її старшу сестру, – каже Катерина Шуприган. – Врешті-решт у нападника визрів план втечі. Він почав вимагати автомобіль, гроші та два квитки на потяг до Володимира-Волинського. Коли правоохоронці погодились на всі його вимоги і підігнали до під’їзду автомобіль, зловмисник вийшов на вулицю, але заручницю не випускав — продовжував тримати у неї біля шиї ніж і прикривався як живим щитом.
Коли сідали в автомобіль, нападник на кілька секунд відволікся, і начальник сектору карного розшуку Славутського райвідділу міліції Андрій Матвійчук перехопив руку, в якій зловмисник тримав ножа. В цей момент колеги-міліціонери звільнили заручницю. А зловмисник продовжував чинити опір — схопив зброю в іншу руку і спочатку ледь не вдарив капітана міліції у груди, а потім порізав йому кисть правої руки. Члени слідчо-оперативної групи вдалося обеззброїти нападника.
Наразі 24-річний парубок перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Стосовно нього відкрито кримінальне провадження аж за чотирма статтями Кримінального кодексу України — частиною 4 статті 296 «Хуліганство», частиною 1 статті 129 «Погроза вбивством», частиною 2 статті 342 «Опір представникові влади, працівникові правоохоронного органу, члену громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовцеві» та частиною 2 статті 345 «Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього