У Славуті люди вийшли на пікет проти підвищення ціни на проїзд
18 березня на території Славутського автовокзалу відбулася акція протесту пов\’язана з неналежним виконанням перевізниками своїх обов\’язків з перевезення пасажирів, повідомляє Славута NEWS з посиланням на Славутську РДА.У Славуті люди вийшли на пікет проти підвищення ціни на проїзд
18 березня на території Славутського автовокзалу відбулася акція протесту пов\’язана з неналежним виконанням перевізниками своїх обов\’язків з перевезення пасажирів, повідомляє Славута NEWS з посиланням на Славутську РДА.
Один з підприємців-перевізників, незважаючи на обласне розпорядження №136/2014-р від14.04.2014 \”Про затвердження тарифів на перевезення пасажирів і багажу автобусами, які працюють у звичайному режимі руху, у приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні\”, самовільно підвищив ціни на проїзд і відмовлявся довозити пасажирів до місця призначення за старими цінами, посилаючись на збільшення ціни на паливо.
Пікетчиками було написане звернення до першого заступника голови Славутської райдержадміністрації, в якому зазначається, що підприємець самовільно підняв тариф на проїзд, за квиток, придбаний у касі, змушує доплачувати в автобусі, а якщо пасажири відмовляються – виганяє з автобуса.
На акцію протесту виїхали перший заступник голови Славутської райдержадміністрації О. П. Кузмінчук, завідувач сектору інфраструктури і туризму райдержадміністрації О. Ю. Медуха, завідувач юридичного сектору О. В. Ковальчук. Питання було вирішено на місці, конфлікт врегульовано, рух автобусів по маршрутах відновлено в встановленому порядку.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього