У Славуті охоронець обікрала підприємство, яке сама ж охороняла
37-річна працівниця охоронної фірми викрала з кабінету підприємства, розташованого в райцентрі Славута, комп’ютер з усіма комплектуючими.У Славуті охоронець обікрала підприємство, яке сама ж охороняла
37-річна працівниця охоронної фірми викрала з кабінету підприємства, розташованого в райцентрі Славута, комп’ютер з усіма комплектуючими, повідомляє прес-служба УМВС України в Хмельницькій області.
Сама підозрювана проживає в одному із селищ Волинської області і в охоронній фірмі працює уже 5 років. Вона мала ключі від усіх кабінетів підприємства і дозволяла собі вночі посидіти в інтернеті за комп’ютером одного із керівників, якого певний час уже не було на роботі. Тоді вона і вирішила скористатися цією ситуацією та вкрасти комп’ютер. Усе поскладала в кімнаті для охоронців і попакувала окремо, щоб потім по частинах винести.
Але план жінки не спрацював. Наступного ранку крадіжку виявили. І її колеги з тієї ж охоронної фірми почали перевірку усіх кабінетів та інших приміщень. Викрадену техніку знайшли, і горе-охоронцю не залишалося нічого іншого, як зізнатися у скоєному.
По даному факту відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього