У Славуті привітали ювілярку
Днями відсвяткувала свій дев’яностолітній ювілей ветеран Другої світової війни Ганна Гаврилівна Хмарук.У Славуті привітали ювілярку
Днями відсвяткувала свій славний життєвий дев’яностолітній ювілей ветеран Другої світової війни Ганна Гаврилівна Хмарук.
До оселі іменинниці завітали заступник міського голови Ігор Піголь та директор Територіального центру соціального обслуговування Микола Паламарчук.
Вітаючи ювілярку з днем народження, від імені міського голови та виконавчого комітету Славутської міської ради присутні подякували їй за виявлену мужність та героїзм у роки війни та за невтомну працю у післявоєнний час.
Приписавши собі пару зайвих років, ще зовсім юна Ганна Гаврилівна у далекому 1944 році таки потрапила на фронт. Спочатку була кухарем, а згодом, коли не було кому допомагати пораненим бійцям, – стала медичною сестрою, повідомляє прес-служба Славутського МВК.
Після війни повернулась додому на Рязанщину. Але згодом переїхала у Славуту, до коханого, якого зустріла на фронті.
Більше сорока років трудової діяльності присвятила ювілярка нашому місту: працювала в райспоживспілці та на паперовій фабриці.
Біль, втрати, післявоєнні розруха і голод – ніщо не скорило цю мужню людину.
Про відвагу, бойовий і трудовий шлях Ганни Гаврилівни свідчать численні нагороди. Її самовідданість та патріотизм завжди будуть прикладом для молодого покоління.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього