У Славуті ревнивого чоловіка засудили до 13 років позбавлення волі
Трагедія сталася в одному із сіл Славутського району в новорічну ніч. 30-річний чоловік побачив благовірну в обіймах іншого і в нападі ревнощів до смерті побив дружину.У Славуті ревнивого чоловіка засудили до 13 років позбавлення волі
Трагедія сталася в одному із сіл Славутського району в новорічну ніч. 30-річний чоловік побачив благовірну в обіймах іншого і в нападі ревнощів до смерті побив дружину.

Того вечора подружжя разом з трьома дітьми зібралися за святковим столом. Та декількома днями раніше 25-річна жінка посварилася зі своєю мамою, але вирішила не нести образи у новий рік, тож вирушила в сусіднє село, щоб помиритися.

На зворотній дорозі жінка зустріла друзів та залишилася в гучній компанії. Чоловік тим часом чекав удома, а потім пішов селом шукати благовірну. Зайшов і в той будинок, де відпочивала компанія, та, як сам стверджує, побачив дружину в обіймах іншого. У нападі ревнощів почав бити жінку, по чому бачив. Кров була повсюди. Експерти діагностували у неї закриту черепно-мозкову травму та перелом черепа.

Після скоєного ревнивець взяв підводу з кіньми та привіз бездиханне тіло додому, а потім на ту ж підводу посадив дітей і завіз до тещі. Попрощався з усіма та, схопивши мотузку, побіг до лісу з наміром вкоротити собі віку, але передумав. Отямившись, чоловік повернувся в село і заховався в одному із нежилих будинків, де його і затримали правоохоронці.

Нещодавно Славутський міжрайонний суд розглянув матеріали провадження і визнав підозрюваного винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 «Умисне вбивство» Кримінального кодексу України, та засудив його до 13 років позбавлення волі,- повідомили у СЗГ УМВС України в Хмельницькій області.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього