У Славуті розпочали факультатив «Вступ до атомної енергетики» для старшокласників
3 грудня поточного року у м. Славута розпочато роботу виїзного факультативу «Вступ до атомної енергетики» для старшокласників території розташування Хмельницької АЕС за участі фахівців атомної станції. Перша зустріч зібрала чимало учнів десятих та одинадцятих класів районного центру Хмельниччини.У Славуті розпочали факультатив «Вступ до атомної енергетики» для старшокласників
3 грудня поточного року у м. Славута розпочато роботу виїзного факультативу «Вступ до атомної енергетики» для старшокласників території розташування Хмельницької АЕС за участі фахівців атомної станції. Перша зустріч зібрала чимало учнів десятих та одинадцятих класів районного центру Хмельниччини.
Керівник відділу роботи з громадськістю і ЗМІ Тетяна Лиситчук представила присутнім тематику курсу та запропонувала учням бути відкритими до відвертої бесіди з питань атомної енергетики.
Як засвідчило опитування, проведене під час настановчого заняття, факультатив об’єднав молодих людей, більшість з яких вже визначилась з майбутнім профілем навчання, які з метою отримання і поглиблення необхідних знань відвідують позашкільні заняття. Старшокласники зацікавились фінальним етапом факультативу – конкурсом рефератів, адже переважна більшість з них активно бере участь в учнівських олімпіадах та конкурсах.
У Славуті розпочали факультатив «Вступ до атомної енергетики» для старшокласників
Робота факультативу розпочалась з лекції начальника зміни енергоблока, голови молодіжної секції Українського ядерного товариства Олександра Хомича, який запропонував до уваги присутніх презентацію на тему «Світові тенденції та регіональні перспективи ядерної енергетики». У доступній форму старшокласники почули про роль атомних електростанцій у житті людини та переваги, які надають АЕС людству.
Загалом, під час курсу учні поглиблять знання щодо фізичних процесів у ядерній установці, технологію виробництва електроенергії, вплив АЕС на навколишнє середовище, поводження з відпрацьованим ядерним паливом тощо. Лекції читатимуть молоді, проте, вже досвідчені фахівці Хмельницької АЕС у відповідних галузях.
За словами Тетяни Лиситчук робота з молоддю регіону завжди у пріоритеті Хмельницької АЕС, адже саме вона дозволяє підтримувати інтерес до професії атомника, формувати об’єктивну думку про діяльність і значення для енергонезалежності держави такого стратегічно важливого підприємства як Хмельницька АЕС.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього