У Славуті відкрили виставку до 100-річчя перемоги українських січових стрільців
У 2015 році виповнюється 100-річчя перемоги українських січових стрільців на горі Маківка. До цієї дати на абонементі Славутської міської бібліотеки для дорослих організовано книжкову виставку «Українське Січове Стрілецтво. Визвольна ідея і збройний чин».У Славуті відкрили виставку до 100-річчя перемоги українських січових стрільців
У 2015 році виповнюється 100-річчя перемоги українських січових стрільців на горі Маківка. До цієї дати на абонементі Славутської міської бібліотеки для дорослих організовано книжкову виставку «Українське Січове Стрілецтво. Визвольна ідея і збройний чин».

Про це Славута NEWS повідомили у бібліотеці.

\”Історія України… Забуті імена, викреслені з пам\’яті цілі сторінки, зруйновані могили, поламані хрести, понищені церкви. Сьогодні ми хочемо воскресити в пам\’яті одну із забутих сторінок нашої історії — про українських січових стрільців. Створені в розпал Першої світової війни, легіони січових стрільців були армією справжніх інтелігентів, носіїв високих ідей і благородних ідеалів, – йдеться у повідомленні Славутської бібліотеки для дорослих.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього