У Славуті з новостановлених сміттєвих контейнерів викрали колеса
У Славуті встановлюють контейнери для сміття і закликають мешканців берегти майно міста.У Славуті з новостановлених сміттєвих контейнерів викрали колеса
Минулого тижня працівниками Славутського ЖКО було встановлено 6 майданчиків з контейнерами для збору твердих побутових відходів на вул.Плотиче, Паперника та Перемоги. Також, в найближчій перспективі заплановано їх розміщення на вулиці Привокзальній, повідомили на сайті Славута NEWS.
Проте, уже на кількох контейнерних майданчиках, що знаходяться на вул.Б.Хмельницького та вул.Поліській, «попрацювали» злодії. Із баків зі збору твердих побутових відходів було викрадено колеса.

На жаль, знаходяться ті, хто не цінуючи працю інших, безсоромно усе руйнує.
Шановні славутчани!
Ми впевнені, що ви також засуджуєте такі вчинки!
Просимо вас, в разі, якщо ви стали свідками подібних дій зловмисників, негайно повідомляти правоохоронні органи за номером «102».

Принагідно повідомляємо, що управлінням житлово-комунального господарства, енергозбереження та благоустрою виконавчого комітету Славутської міської ради приймаються подальші пропозиції щодо місць встановлення контейнерів за телефоном: 097-161-36-46.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього