У Славуті знайдено пентаграму
Люди завжди вірили в надприродне, припускали, спростовували і оскаржували, піддавали сумніву, критиці дивні та мало пояснені явища. Люди завжди вірили в надприродне, припускали, спростовували і оскаржували, піддавали сумніву, критиці дивні та мало пояснені явища. Згадки про літаючі тарілки, загадкові кола на полях, приліт інопланетян на нашу планету — все це давно вже не викликає подиву. Хтось вірить в це, а хтось намагається з наукової точки зору відповісти на виникнення подібної інформації. Наша Хмельниччина також не відстає в різних аномаліях, хоча і не таких відомих, як у інших областях. Цього разу відзначилася Славута. У, здавалося б, тихому військовому містечку, що може статися? Біля покинутої військової частини на полі містяни витоптали пентаграму, котру видно лише з висоти пташиного польоту або можливо переглянули з супутникової зйомки у Google Earth.

У Славуті знайдено пентаграму

Відомо також, що на початку 2013 р, завдяки сервісу Google Earth, була виявлена гігантська пентаграма (близько 366 метрів в діаметрі) на території Казахстану (Лясковська, Костанайська область). Насправді це виявилася червона радянська зірка з того часу, коли на тому місці був радянський дитячий табір.

У Славуті знайдено пентаграму

Пентаграма завжди використовувалася як символ в Стародавній Греції і Вавилонії, і використовується сьогодні як символ віри в багатьох неоязичницьких релігіях, подібно як хрест у християн чи Зірка Давида у іудеїв. Пентаграму пов’язують з магією, і багато людей, які практикують новоязичництво, вірять в силу ювелірних виробів із зображенням пентаграми, носячи їх. Християни ж зазвичай використовують пентаграму для символічного зображення п’яти святих ран Ісуса. Пентаграму асоціюють також з масонством, і ще з великою кількістю різних вірувань.
Пентаграма на полі у Славуті — випадково витоптана, задля комфортнішого пересування жителів, чи це справжнє аномальне явище?

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього