У Славуті з’явиться новий дитячий майданчик
Новий і великий дитячий майданчик вкрай необхідний мешканцям будинків на вул. Чкалова, 20 і 22 у Славуті. Наразі у дворі лише кілька недоладних гойдалок, яких не вистачає для майже сотні місцевих дітлахів. «Народний контроль» взявся допомогти містянам.У Славуті з’явиться новий дитячий майданчик
Новий і великий дитячий майданчик вкрай необхідний мешканцям будинків на вул. Чкалова, 20 і 22 у Славуті. Наразі у дворі лише кілька недоладних гойдалок, яких не вистачає для майже сотні місцевих дітлахів. «Народний контроль» взявся допомогти містянам.

Щоб погратися з дітьми у пісочниці чи погойдатися на гойдалці, тутешнім матусям доводиться займати чергу. Тож вони вирішили вимагати від місцевої влади облаштувати і дитячий та спортивний майданчики.

«У дворі три 5-поверхових будинки, майже у кожній квартирі є діти – двоє, троє. Тому нас дуже хвилює питання, що малеча немає великого майданчика, який вмістив би усіх охочих. А, наприклад, гірка, яку маємо, у поганому стані, на східцях нема перил, на спуску – цемент», – поскаржилася місцева мешканка Аліна.

Активіст «Громадського руху «Народний контроль» Степан Шульга разом із журналістами звернулися до місцевого ЖЕКу із проханням допомогти мешканцям будинків на вул. Чкалова.

«Цьогоріч плануємо придбати три дитячі майданчики. Один встановимо у вказаному районі на вулиці Чкалова», – пообіцяв керівник КП «Славутське ЖКО» Василь Яцюк.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього