У Славутській райдержадміністрації розтринькали державні кошти31 жовтня 2013 року відділ освіти, молоді та спорту Славутської райдержадміністрації Хмельницької області за результатами тендеру уклав договір з ТОВ «Універсалстрой» на реконструкцію школи в селі Головлі на загальну суму 2 230 481,00 гривень.

Тендерною документацією передбачено влаштування перекриття , зведення перегородок , установка дверей і підлоги , внутрішнє і зовнішнє оздоблення , посилення конструкцій , сантехнічні роботи та інше.31 жовтня 2013 року відділ освіти, молоді та спорту Славутської райдержадміністрації Хмельницької області за результатами тендеру уклав договір з ТОВ «Універсалстрой» на реконструкцію школи в селі Головлі на загальну суму 2 230 481,00 гривень.

У Славутській райдержадміністрації розтринькали державні коштиТендерною документацією передбачено влаштування перекриття , зведення перегородок , установка дверей і підлоги , внутрішнє і зовнішнє оздоблення , посилення конструкцій , сантехнічні роботи та інше.
У конкурсі брало участь 4 компанії:

ТОВ «Ізяславтрансстрой» , яке запропонувало свої послуги за 2257 998,00 гривень.
ТОВ «Універсалстрой» зробило пропозицію за 2230 481,00 гривень.
ФОП Говорков Геннадій Сергійович з ціновою пропозицією 2135 055,00 гривень.
ТОВ «Галкон Плюс» згідно було виконати роботи за 1992 937,00 гривень.

Примітно те, що заявки учасників з найнижчими ціновими пропозиціями – «Галкон Плюс» та Геннадія Говоркова були відхилені тендерним комітетом замовника через невідповідність документів тендерній документації , а заявки учасників з найвищими ціновими пропозиціями були допущені до участі в конкурсі.

Чому тендерний комітет замовника зупинився на виборі компанії , чия цінова пропозиція з економічних міркувань є невигідною як для відділу освіти , так і для державного бюджету України, – не зрозуміло. Адже через такі дії тендерного комітету замовника держбюджет втратив 265 061 гривню.

Як вважають громадські діячі , закупівля послуг за завищеними цінами є нічим іншим , як крадіжкою державного бюджету .

Громадська організація «Верховенство права» звернулася до компетентних органів із заявою про проведення відповідних перевірок і притягнення винних осіб до відповідальності.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього