Питання призначення Валерія Кольгофера на високу посаду могло б бути вирішене ще учора (Володимир Гройсман навіть, кажуть, переконав у правильності такого призначення Петра Порошенка), якби не один факт – він був у Партії регіонів, і у Києві не знають, як таке призначення сприйме область

У списку претендентів на губернаторське крісло з’явився ще один – регіонал Валерій КольгоферУ списку претендентів на губернаторське крісло з’явився ще один – регіонал Валерій Кольгофер

Як стало відомо «Подільська.info», колишній голова Летичівської, а згодом і Хмельницької райдержадміністрацій, Валерій Кольгофер може очолити Хмельницьку обласну адміністрацію. Принаймні, такі чутки вперто ходять містом уже два останні тижні.

Нагадаємо, що Валерій Кольгофер є депутатом Хмельницької обласної ради від Партії регіонів. Але не це головне у політичній кар’єрі Валерія Олександровича. Адже її йому забезпечило лише одне – він є зятем колишнього голови Вінницької, а згодом Хмельницької облдержадміністрації Віктора Коцемира.

Саме цей факт і може стати вирішальним і зараз. За нашою інформацією, колишній мер Вінниці, а тепер віце-прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, якого не безпідставно відносять до «команди Президента», теж робив свою політичну кар’єру не без допомоги тодішнього голови Вінницької ОДА Віктора Коцемира. І у Гройсмана, подейкують, залишився невеликий боржок перед колишнім очільником Вінниччини, про який той якраз зараз і згадав, аби прилаштувати зятя.

За інформацією «Подільська.info», питання призначення Валерія Кольгофера на високу посаду могло б бути вирішене ще учора (Володимир Гройсман навіть, кажуть, переконав у правильності такого призначення Петра Порошенка), якби не один факт – він був у Партії регіонів, і у Києві не знають, як таке призначення сприйме область. Але й тут усе залежатиме від домовленостей, зокрема, і з активними представниками громадськості, яких, здається, Валерій Кольгофер уже знайшов, як «приручити».

Про інших кандидатів у губернаторське крісло читайте тут...

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту