У справі Червонюка свідки вже погано пам`ятають деталіСвідки у справі Дмитра Червонюка, який насмерть збив пішохода біля \”Оазису\”, кажуть, що не відчували від нього запаху алкоголю у день аварії.

Саме зараз у Хмельницкому відбувається чергове судове засідання у справі Дмитра Червонюка.У справі Червонюка свідки вже погано пам`ятають деталіСвідки у справі Дмитра Червонюка, який насмерть збив пішохода біля \”Оазису\”, кажуть, що не відчували від нього запаху алкоголю у день аварії.

Саме зараз у Хмельницкому відбувається чергове судове засідання у справі Дмитра Червонюка.
Мати Олега Крушельницького, який загинув під колесами Дмитра Червонюка, каже що на засідання суду викликали не всіх свідків трагедії.

– Накприклад, не було двох свідків, які забирали Червонюка з Пушкіна, 15 у швидкій, – каже жінка. – Саме вони відчували різкий апах алкоголю від Червонюка. Але чомусь інші свідки, які зараз знаходяться у залі суду, цього не відчули.

Свідки, яких допитують у суді, кажуть, що дуже погано пам\’ятають події тієї ночі, оскільки вже минуло багато часу.

Лікар екстромедичної допомоги, якого викликали на місце аварії, каже, що Дмитро Червонюк сидів у кареті швидкої і казав, що потребує медичної допомоги. Хлопця оглянули. Він був пригніченим, але травм не виявили. Лише тиск був підвищений. Після оформлення аварії Дмитра Червонюка повезли до наркодиспансеру для дослідження на вміст алкоголю у крові.

Свідки, які були на місці аварії, заявляють, що знаходилися у двох метрах від Червонюка, але запаху алкоголю не відчували.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього