У справі захоплення Хмельницької ОДА проходить понад 30 свідків – ВО “Свобода”У справі захоплення адмінбудівлі Хмельницької облдержадміністрації проходить понад 30 свідків.У справі захоплення адмінбудівлі Хмельницької облдержадміністрації проходить понад 30 свідків.

Про це повідомив заступник голови обласної організації ВО “Свобода”, депутат міської ради Олександр Симчишин на Народному віче у Хмельницькому.

“Зараз міліція планує допитати 31 активіста Майдана. У слідчих стандартний набір запитань, без будь-якої упередженості. Ми розуміємо, що силовики перебувають в очікуванні, куди похитнеться маятник”, – наголосив свободівець.

О.Симчишин нагадав правоохоронцям, що вони давали присягу українському народу, а не чинній владі.

За даними “Незалежного громадського порталу”, у справі захоплення облдержадміністрації у якості свідків також проходить ряд журналістів, котрі того дня виконували професійні обов’язки.

Довідка НГП. 24 січня мітингувальники захопили будівлю Хмельницької облдержадміністрації. Голова ОДА Василь Ядуха встиг втекти, не написавши заяви про відставку, як того вимагали люди.

Того ж дня за фактом захоплення Хмельницької ОДА Хмельницьким міським відділом внутрішніх справ розпочато досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 341 КК України (захоплення державних або громадських будівель чи споруд).

За матеріалами: “Незалежного громадського порталу”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього