У Старокостянтинові 26 сімей військовослужбовців отримали спецордер на житло
Навіть у важкі часи, що випали на долю військових, є місце й хорошим новинам, які піднімають бойовий дух.У Старокостянтинові 26 сімей військовослужбовців отримали спецордер на житло
Навіть у важкі часи, що випали на долю військових, є місце й хорошим новинам, які піднімають бойовий дух. У Старокостянтинівській авіаційній бригаді особовий склад та гості змогли розділити радість новоселів на урочистій церемонії відкриття гуртожитку на території військової частини.
26 сімей військовослужбовців бригади отримали спецордери на житло в гуртожитку, яке облаштували в переобладнаній казармі.
Командир Старокостянтинівської авіаційної бригади полковник Микола Коваленко привітав новоселів та побажав їм тепла і затишку в оселях, мирного неба над головою, оптимізму та натхнення на нові звершення по захисту українського народу, незалежності та територіальної цілісності України.
Представник КЕВ м. Хмельницький Валентина Костоправ вручила командиру військової частини полковнику Миколі Коваленку символічний ключ від гуртожитку. За українською традицією, відбулось освячення нового житла настоятелем Святотроїцької церкви Отцем Степаном.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього