Молода жінка із трьома дітками на руках сама звернулась до журналістів.Молода жінка із трьома дітками на руках сама звернулась до журналістів. Каже, газовики геть совість втратили та вкрай знахабніли. Її чоловік військовий, винаймають будиночок у середмісті Старокостянтинова. Ще пізньої осені, коли носила немовля під серцем, весь сімейний бюджет витратили на лікарню та пологи. Тоді ж на її тендітні плечі впав газовий борг.

Врешті минулого місяця родина виплатити половину боргу. Ще частину – вже цього місяця. Лишалось трошки більше тисячі гривень, але газовики все одно відрізали трубу.

Потім були ходіння колами газового пекла – із кабінету у кабінет. У конторі жінку \”ганяли\”, а про перегляд боргу навіть слухати не хотіли. Сама ж Тетяна, коли прийшла додому, геть потрапила у розпач, бо навіть не могла на загріти на плиті молока. Газу не було.

Врешті, газовики зглянулись і газопостачання відновили. Хоча провини своєї так і не визнали, бо ж з-поміж 24 тисяч абонентів у Старокостянтинові не можуть по-особливому ставитись до однієї єдиної жінки. І не важливо, чи вона дружина бійця АТО і що має 3 діток.

Деталі – у сюжеті 33 каналу.

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення