У Старокостянтинові донецькі партнери Арбузова виготовлятимуть акумуляторні батареї (оновлено)
У травні в Старокостянтинові планують запустити один із найбільших заводів міста, на якому планують виготовляти акумуляторні батареї. Про це повідомив мер міста Микола Мельничук, вихваляючись тим, що йому вдалося залучити у місто серйозного інвестора, який запустить виробництво з величезним оборотом і забезпечить містян сотнею робочих місць.У Старокостянтинові донецькі партнери Арбузова виготовлятимуть акумуляторні батареї (оновлено)
У травні в Старокостянтинові планують запустити один із найбільших заводів міста, на якому планують виготовляти акумуляторні батареї. Про це повідомив мер міста Микола Мельничук, вихваляючись тим, що йому вдалося залучити у місто серйозного інвестора, який запустить виробництво з величезним оборотом і забезпечить містян сотнею робочих місць.

Будівництво цього високотехнологічного підприємства ще минулого року розпочало ТОВ «Мегатекс Індастріал», яке у 2011 році придбало на аукціоні земельну ділянку площею 4 га на вулиці Веснянське шосе за понад 700 тисяч гривень.

До речі, ТОВ «Мегатекс Індастріал» є дочірнім підприємством донецького ТОВ «Мегатекс» (займається виробництвом свинцю, переробкою відходів свинцю та олова, утилізацією відпрацьованих акумуляторів), яке належить партнеру Сергія Арбузова Юрію Шапрану, депутату Донецької обласної ради від Партії регіонів. Юрій Шапран також є директором ТОВ «Еколайн», яке виступило засновником скандально відомої львівської фірми «Левмет», що збиралася утилізувати автомобільні акумулятори та переробляти свинець просто у центрі Львова. Міський голова Львова Андрій Садовий, міська рада та представники громадських організацій наполягали на тому, що завод шкідливий та буде отруювати атмосферу випарами свинцю.

І не головне щоб до Старокостянтинова прийшли потужні інвестиції, додаткові податки, нові робочі місця, тому що існує і чимало побоювань: чи не зашкодить таке виробництво жителям міста та чи не надто впливатиме воно на екологію?

Як повідомляє \”Старокостянтинів небайдужий\”: ситуацію з будівництвом заводу у місті відтепер вивчатиме Генеральний прокурор та міністр екології. Звернення до них з таким проханням направив народний депутат України, секретар комітету з питань екологічної політики Остап Єднак.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього