У Старокостянтинові хочуть оприлюднити фото з усіма татуюваннями ЯнуковичаУчора близько півсотні мешканці Старокостянтинова Хмельницької області зібрались на центральній площі міста на підтримку Євромайдану. Тут виникла ідея влаштувати фотосесію наколок Януковича.У Старокостянтинові хочуть оприлюднити фото з усіма татуюваннями ЯнуковичаУчора близько півсотні мешканці Старокостянтинова Хмельницької області зібрались на центральній площі міста на підтримку Євромайдану. Тут виникла ідея влаштувати фотосесію наколок Януковича.
Директор КП «Водоканал» Олександр Лактіонов, член міського осередку «Батьківщини» та депутат Старокостянтинівської міської ради зауважив: «Я дав таку пропозицію, щоб Януковича за рішенням суду роздягнули догола. Нехай тільки лишиться в плавках. І сфотографували його з усіх сторін, як вони фотографують злочинців. І ще ззаду, щоб сфотографували, для того, щоб всі побачили, а чи правда те, що в нашого президента наколоті купола, а кожен купол означає, скільки він сидів. А правда те, що в нього наколото на грудях: «я нє забуду мать родную»,а мать по-їхньому – це зона, тюрма. А правда те, що він коли парить ноги в бані і в тазіку, на кожному пальці написано «ані усталі» і от тоді ми побачимо, чи це чутки чи це правда».

Натомість на сайті Старокостянтинівської міськради жодного звернення влади із приводу останніх подій в країні ще й досі не оприлюднили. Не спромоглися депутати зібратися на позачергову сесію. Не підтримав тут депутатів і міський голова Старокостянтинова Микола Мельничук.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього