У Старокостянтинові хочуть скоротити два відділення у військовому госпіталі
За інформацією громадських організацій “Учасники АТО міста Старокостянтинова”, “Спілка ветеренів Афганістану”, “Ветерани війни та військової служби”, у медичному закладі заплановане скорочення хірургічного та інфекційного відділень.У Старокостянтинові хочуть скоротити два відділення у військовому госпіталі
За інформацією громадських організацій “Учасники АТО міста Старокостянтинова”, “Спілка ветеренів Афганістану”, “Ветерани війни та військової служби”, у медичному закладі заплановане скорочення хірургічного та інфекційного відділень.
Про це йдеться у депутатському запиті Олександра Гереги, адресованому Міністру оборони Степану Полтораку.
У запиті також наводиться приклад, коли в шпиталі 1 лютого цього року відмовли військовослужбовцю у проведенні операції, який поступив з приступом апендициту. Солдата відправили лікуватися до центральної районної лікарні, повідомляє НГП.

“Історично склалося, що у Старокостянтинові протягом значного періоду часу базується потужний військовий гарнізон. Військовослужбовці після заборони проводити операції у військовому шпиталі та постійної відсутності у ньому місць змушені будуть звертатися за медичною допомогою в різні лікарні, лікуватися за власний кошт. На думку громадських організацій, це принижує авторитет Збройних Сил України, викликає зневіру у дотриманні гарантій, наданих державою, за яку вони проливали і проливають свою кров та втрачають життя і здоров’я”, – наголошується у тексті документа.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього