Працівники Старокостянтинівського райвідділу міліції склали ряд адміністративних протоколів на громадських активістів, які розповсюджували контрагітаційні листівки на окремих кандидатів у народні депутати
У Старокостянтинові контрагітаціяУ Старокостянтинові контрагітація
Працівники Старокостянтинівського райвідділу міліції склали ряд адміністративних протоколів на громадських активістів, які розповсюджували контрагітаційні листівки на окремих кандидатів у народні депутати.

Дещо загострилась ситуація, пов’язана із передвиборчою агітацією у Старокостянтинівському районі. Впродовж одного дня працівниками міліції було складено 6 адміністративних протоколів за п. 13 ст. 212 «Виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Справа в тому, що громадські активісти масово розповсюджували серед населення районного центру та довколишніх сіл контрагітаційні листівки, що стосуються окремих кандидатів у народні депутати. Проте на вказаній агітаційній продукції була відсутня інформація про тираж, друк, установи та відповідального за друк, що суперечить чинному законодавству.

Вказані листівки працівники міліції вилучили. Порушникам доведеться сплатити штраф, передбачений санкцією ст. 212-13 КУпАП.

Заступник начальника управління громадської безпеки УМВС Тарас Гуменюк, який виїхав на місце події, поспілкувався з активістами та запевнив їх, що міліція не має жодних пріоритетів і діє виключно в межах чинного законодавства, до чого закликав і своїх співрозмовників.

Прокоментував ситуацію і начальник обласного управління внутрішніх справ Олександр Розізнаний: «Головна моя вимога — бути максимально принциповими в прийнятті рішень, „не вестись“ на будь-який вплив зі всіх сторін. Наша позиція одна — законність. Це моя основна вимога до підлеглих керівників на місцях».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього