У місті Старокостянтинів Хмельницької області співробітники Державної служби охорони МВС були змушені застосувати зброю, щоб втихомирити натовп агресивних людей і затримати винуватців.

Про це УНН повідомили в УДСО МВС.У місті Старокостянтинів Хмельницької області співробітники Державної служби охорони МВС були змушені застосувати зброю, щоб втихомирити натовп агресивних людей і затримати винуватців.

Про це УНН повідомили в УДСО МВС.

Як зазначила прес-секретар відомства Світлана Павловська, випадок стався в одному з розважальних закладів близько 1:30 ночі сьогодні.

«У закладі спрацювала «тривожна кнопка». На виклик терміново прибув наряд ДСО. Коли бійці під\’їхали до закладу, то побачили на вулиці близько 30 агресивно налаштованих людей. Серед них особливо виділялися троє чоловіків, які підбурювали натовп до протиправних дій.

Співробітники ДСО намагалися заспокоїти людей і закликали до збереження порядку. Але у відповідь вищезгадані троє хлопців почали провокувати натовп до силових дій проти міліціонерів. Правоохоронці, побачивши реальну загрозу, попередили про застосування зброї. Однак це не допомогло. Наступним кроком патрульних були попереджувальні постріли в повітря. Але й вони не вгамували «провокаторів». Тоді патрульні змушені були застосувати зброю на ураження і один з найагресивніших провокаторів отримав кулю в ногу. Вже після цього натовп немов підмінили. Патрульні затримали трьох підбурювачів, разом з пораненим, надавши йому першу допомогу. Всі троє виявилися раніше судимими за різні злочини», – зазначила С.Павловская, додавши, що згодом з\’ясувалося, що конфлікт у натовпі виник ще всередині розважального закладу та його співробітники не стали чекати рішення, а викликали міліцію.

На даний момент за фактом відкрито кримінальне провадження. Ведеться слідство.

За матерыалами: «Украина Криминальная»

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього