У Старокостянтинові перевірять аеродром
З 23 по 25 червня Державною службою України з надзвичайних ситуацій здійснюється перевірка аеродрому \”Старокостянтинів\” з питань організації пошуково-рятувального забезпечення польотів повітряних суден державної авіації.У Старокостянтинові перевірять аеродром
З 23 по 25 червня Державною службою України з надзвичайних ситуацій здійснюється перевірка аеродрому \”Старокостянтинів\” з питань організації пошуково-рятувального забезпечення польотів повітряних суден державної авіації.

Під час перевірки планується залучити взаємодіючі пошуково-рятувальні сили та органи управління територіальної підсистеми єдиної державної системи у сфері цивільного захисту у Хмельницькій області та єдиної системи проведення авіаційних робіт з пошуку і рятування. Зокрема, чергові зміни Головного авіаційного координаційного центру з пошуку і рятування, Західного авіаційного допоміжного центру з пошуку і рятування та Координаційного центру з пошуку і рятування Збройних Сил України, диспетчерські служби Украероцентру, черговий пошуково-рятувальний вертоліт Мі-8 Спеціального авіаційного загону оперативно-рятувальної служби цивільного захисту,- повідомили у прес-службі ДСНС України.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього