У Старокостянтинові планують будівництво нової ТЕЦ
У 2015 – 2016 роках ТОВ «Старокостянтинівцукор» планує будівництво нової ТЕЦ з встановленням твердопаливних котлів та нової турбіни, що дасть змогу підприємству відмовитися від використання газу. Про це під час відвідин підприємства повідомив голові облдержадміністрації Михайлу Загородному директор ТОВ «Старокостянтинівцукор» Олександр Співак.У Старокостянтинові планують будівництво нової ТЕЦ
У 2015 – 2016 роках ТОВ «Старокостянтинівцукор» планує будівництво нової ТЕЦ з встановленням твердопаливних котлів та нової турбіни, що дасть змогу підприємству відмовитися від використання газу. Про це під час відвідин підприємства повідомив голові облдержадміністрації Михайлу Загородному директор ТОВ «Старокостянтинівцукор» Олександр Співак.

Він представив керівництву області, району та міста потужності підприємства, розповів про плани роботи та розвитку.

ТОВ «Старокостянтинівцукор» – це сучасне модернізоване підприємство, яке посідає провідне місце серед виробників цукру та є одним із найпотужніших цукровиробників Західного регіону.

За 2013 р. здійснено реконструкцію бурякопереробного цеху, побудовано кристалізатори угфеля 3-го продукту .

Загалом протягом 2009-2014 рр. інвестиції в ТОВ \”Старокостянтинівцукор\” склали близько 70 млн грн. За цей період потужність заводу зросла із 2600 тонн цукрових буряків за добу до 3900 тонн на добу.

Голова адміністрації позитивно відмітив, що роботи з реконструкції та вдосконалення роботи підприємства ведуться в трьох напрямках: автоматизація процесів виробництва, зменшення енергозатратності, покращення якості продукції.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього