У Старокостянтинові прибрали стихійну сміттярку
Кілька тижнів тому мешканці Староконстянтинова звернулися до «Народного контролю» із проханням допомогти ліквідувати стихійне сміттєзвалище, що утворилося на шляху до річки. Проблему вдалося вирішити.У Старокостянтинові прибрали стихійну сміттярку
Кілька тижнів тому мешканці Староконстянтинова звернулися до «Народного контролю» із проханням допомогти ліквідувати стихійне сміттєзвалище, що утворилося на шляху до річки. Проблему вдалося вирішити.

«До річки влітку йдуть і діти, і дорослі. Але прямо на дорозі виникла сміттярка, яка збільшується з кожними роком. Сонце припікає, сміття почне смердіти, заведуться мухи. Це стихійне сміттєзвалище, його треба негайно прибрати», – повідомила місцева мешканка пані Валентина.

«Місцева влада існує за рахунок сплачених податків. Відтак повинна надавати громаді якісні послуги. «Народний контроль» зʼясує, наскільки якісні послуги надають місцеві комунальники», – пообіцяла тоді активістка «Народного контролю» Оксана Корнійчук.

Вимагати прибрати сміттєзвалище команда «Народного контролю» взялася у місцевих комунальників. І вже через кілька днів прохід до річки почали чистити.

«Одразу після вашого сюжету територію почали прибирати, вивозити сміття, вирізати хащі. Аж настрій покращився, з’явилася надія, що тут таки наведуть лад», – повідомила «Народний контроль» пані Валентина.

Зміни побачили й активісти «Народного контролю».

«Сміття прибране, частково вирубані старі дерева, кущі підрізані. Можна спокійно проїхати до річки автомобілем. Вважаю, що влада відреагувала на наше звернення! Ми будемо тримати її на контролі, щоб влада і надалі виконувала свої зобов’язання», – констатувала Оксана Корнійчук.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього