У Старокостянтинові викрили замаскований гральний заклад
Правоохоронці виявили та вилучили 18 системних блоків, 18 флеш-карт, два платіжних термінали “Pay Box”.У Старокостянтинові викрили замаскований гральний заклад
У ході досудового розслідування кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 203-2 КК України, працівниками Старокостянтинівського відділу поліції під процесуальним керівництвом Старокостянтинівської місцевої прокуратури задокументовано протиправну діяльність грального закладу.

Як повідомив керівник місцевої прокуратури Василь Сліпець, фізичні особи-підприємці з метою надання послуг у сфері грального бізнесу використовували методи конспірації, маскуючи свою діяльність під виглядом функціонування Інтернет-клубу у Старокостянтинові.

Під час санкціонованих обшуків 15 вересня у двох приміщеннях правоохоронці виявили та вилучили 18 системних блоків, 18 флеш-карт, два платіжних термінали “Pay Box”, повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області. З метою забезпечення збереження цих речових доказів та подальшого проведення відповідних комп’ютерно-технічних експертиз, до суду направлено клопотання про накладення арешту на вилучене майно. Слідство триває.

Довідково: санкція ч. 1 ст. 203-2 КК України передбачає кримінальну відповідальність за зайняття гральним бізнесом у виді штрафу від 170 тисяч до 680 тисяч гривень.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього