У Старокостянтинові військові приміщення використовують не за призначенням
Про це нещодавно заявив на пленарному засіданні парламенту народний депутат України, лідер громадського руху «Народний контроль» Дмитро Добродомов.У Старокостянтинові військові приміщення використовують не за призначенням
Про це нещодавно заявив на пленарному засіданні парламенту народний депутат України, лідер громадського руху «Народний контроль» Дмитро Добродомов.

Депутат Добродомов подав депутатський запит щодо незадіяних приміщень Старокостянтинівського гарнізону в Хмельницькій області, що перебувають у власності Збройних Сил України. У ньому ідеться про те, що безвідповідальне ставлення до державного майна призводить до занепаду військової інфраструктури, що сьогодні, коли Україна перебуває майже у стані війни, є просто неприпустимим.
«Приміщення та споруди військових частин потрібно використовувати з користю для держави», – упевнений Дмитро Добродомов.
Народний депутат просить належним чином відреагувати на дану ситуацію та відновити інфраструктуру військового гарнізону. А також встановити осіб, відповідальних за дотриманням зазначених приміщень у належному стані та провести службове розслідування.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього