У Старокостянтинівському міськрайонному центрі зайнятості для жінок, які мають дітей віком до 6 років, відбувся тренінг - «Майстриня життя»Кожна жінка уособлює в собі багато різних якостей. Це – здатність до творчості, почуття прекрасного, відданість. Це, нарешті, ентузіазм і здатність захопити ним інших, терпіння, вміння зачаровувати і за допомогою цього переконувати. Серед багатьох переваг жіночого характеру найважливіша – це інтуїція. Вона допомагає правильно вибрати рішення, оцінити перспективність розпочатої справи. Жінка завжди була господинею, прагнула створити затишок, спокій.Кожна жінка уособлює в собі багато різних якостей. Це – здатність до творчості, почуття прекрасного, відданість. Це, нарешті, ентузіазм і здатність захопити ним інших, терпіння, вміння зачаровувати і за допомогою цього переконувати. Серед багатьох переваг жіночого характеру найважливіша – це інтуїція. Вона допомагає правильно вибрати рішення, оцінити перспективність розпочатої справи. Жінка завжди була господинею, прагнула створити затишок, спокій.

З метою підвищення мотивації безробітних громадян до легальної праці, повернення до продуктивної зайнятості, активізації зусиль до влаштування свого життя, особистої та професійної самореалізації, розвитку підприємницької ініціативи та орієнтації до започаткування власної справи у Старокостянтинівському міськрайонному центрі зайнятості для жінок, які мають дітей віком до 6 років, відбувся тренінг – «Майстриня життя», який провела ФОП Устинова О.А.

Під час семінару тренер О.Устинова допомогла учасницям сформувати своє уявлення про можливі шляхи працевлаштування, про можливості започаткування власної справи.

Семінар проводився в тренінговій формі, тож жінки вільно спілкувались між собою, обмінювались досвідом, власними ідеями. Учасниці заходу висловили задоволення щодо участі у семінарі та надію на обмін позитивними напрацюваннями в майбутньому.

За матеріалами: Старокостянтинівського МРЦЗ

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього