У Старокостянтинівському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Використовуй власний досвід» для безробітних, які тривалий час перебувають на обліку в центрі зайнятості.В сучасних ринкових відносинах кожному, кого турбує питання працевлаштування, важливо володіти інформацією про особливості сучасного ринку праці, а успіху домагаються, як правило, більш активні, практичні, оптимістичні та комунікабельні. Тому, задача адаптації безробітних до умов «ринкових перетворень» стає все більш пріоритетною для служби зайнятості. Фахівці служби зайнятості намагаються сформувати у клієнта активну життєву позицію, готовність стати суб’єктом рішення своїх проблем, навчають його прийомам пошуку підходящої роботи в найкоротший час. Максимально ефективно ці завдання вирішуються на семінарах, де кожен має змогу відпрацьовувати свою особисту стратегію поведінки, свою соціальну позицію, знайти ті стереотипи поведінки, які вважає найбільш підходящими для подальшого використання.В сучасних ринкових відносинах кожному, кого турбує питання працевлаштування, важливо володіти інформацією про особливості сучасного ринку праці, а успіху домагаються, як правило, більш активні, практичні, оптимістичні та комунікабельні. Тому, задача адаптації безробітних до умов «ринкових перетворень» стає все більш пріоритетною для служби зайнятості. Фахівці служби зайнятості намагаються сформувати у клієнта активну життєву позицію, готовність стати суб’єктом рішення своїх проблем, навчають його прийомам пошуку підходящої роботи в найкоротший час. Максимально ефективно ці завдання вирішуються на семінарах, де кожен має змогу відпрацьовувати свою особисту стратегію поведінки, свою соціальну позицію, знайти ті стереотипи поведінки, які вважає найбільш підходящими для подальшого використання.

У Старокостянтинівському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар з техніки пошуку роботи на тему: «Використовуй власний досвід» для безробітних, які тривалий час перебувають на обліку в центрі зайнятості.

Учасники заходу ознайомились із ситуацією на ринку праці, основними джерелами пошуку вакансій та обговорили особливості працевлаштування в сучасних умовах. Безробітні мали нагоду проаналізувати позитивний досвід безробітних, які вже працевлаштувалися, попрактикуватися у техніці спілкування з роботодавцями, отримати допомогу у складанні резюме.

Служба зайнятості також активно впроваджує політику з розширення можливостей для осіб старше 45 років. З метою подолання стереотипів щодо можливості кар’єрного зростання громадян старше 45 років, мотивування до навчання впродовж життя та подальшого розвитку професійної кар’єри у міськрайонному центрі зайнятості відбувся ще один профконсультаційний семінар для безробітних на тему: «Особливості зайнятості осіб старше 45 років». На семінарі обговорювалися питання про переваги осіб зрілого віку, вдалої самопрезентації на співбесідах з роботодавцями, формування «кроків» успішного працевлаштування.

Учасникам заходу надано інформацію про навчальну діяльність для осіб старше 45 років, зокрема, отримання ваучера для підтримання конкурентоспроможності шляхом перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями для пріоритетних видів економічної діяльності. Всі учасники заходу отримали індивідуальні консультації фахівців Старокостянтинівського міськрайонного центру зайнятості.

За матеріалами: Хмельницького обласного центру зайнятості

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього