На засіданні сесії Старокостянтинівської міської ради місцеві депутати заявили про фальшування голосів під час голосування за виділення земельної ділянки на аукціон для акумуляторного заводу.

Про це заявили депутати на пленарному засіданні. Про це повідомляє Незалежний громадський портал з посиланням на Першу міську газету.

“Будь ласка, візьміть у мене заяву, коментарі. Перевірте, які депутати були на засіданні, а які не були… Я думаю, якщо ви й далі так будете діяти, то нам потрібно забутися про таку державу як Україна. З такими чиновниками як ви, потрібно забутися. Як можна з такими як ви будувати далі країну?” – обурився депутат Сергій Гаєвський, голос якого був використаний для фальшування, – Це добре, що ми побачили, якби не побачили, то було б так, як до цього 15 років було і так завжди!”

Депутати, які зафіксували фальшування, звернулись до прокуратури з тим, щоб даний факт був внесений у єдиний реєстр розслідувань.

Нагадаємо, 17 лютого, аби отримати необхідну кількість голосів за виділення земельної ділянки на аукціон для акумуляторного заводу, чиновники Старокостянтинівської міської ради вдались до того, що в протоколі навпроти прізвища депутата, який був відсутній під час голосування, поставили, що він голосував “за”.

Жертвою цих інтриг став депутат від партії «Сила Людей» Сергій Гаєвський. Також було використане прізвище ще одного депутата, який був відсутній на засіданні. Навпроти прізвища депутата Ганни Горди, яка взагалі не голосувала, також поставили галочку “за”. Таким чином здобули три голоси, яких не вистачало, щоб протягнути питання про продаж землі для акумуляторного заводу на аукціоні.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту