У Старій фортеці Кам’янець-Подільського навчають дітей археології
Проект Кам’янець-Подільського історичного музею-заповідника «Майданчик юного археолога» знайшов шанувальників.У Старій фортеці Кам’янець-Подільського навчають дітей археології
Проект Кам’янець-Подільського історичного музею-заповідника «Майданчик юного археолога» знайшов шанувальників.
17-18 червня в Державному історико-культурному заповіднику «Меджибіж» пройшов другий регіональний музейний форум «Музей: храм муз-2016». Цьогоріч на форумі було представлено 12 областей, що вдвічі більше, ніж торік.
Активну участь в ньому взяв і Кам’янець-Подільський державний історичний музей-заповідник, представивши на конкурсну програму в номінації «Музей у співпраці з волонтерами» проект «Майданчик юного археолога». Кам’янчанам вдалося вибороти почесне друге місце, отримавши нагороди від управління культури, національностей та релігій Хмельницької облдержадміністрації.
Зазначимо, що проект «Майданчик юного археолога» уперше був випробуваний цього року під час «Археологічного пікніку» в замку. На чотирьох імпровізованих майданчиках для розкопок під керівництвом професійних археологів юні любителі історії мали змогу особисто віднайти в ґрунті артефакт, викопати його, заміряти, описати, заповнити облікову картку і здати в фонди музею. Таким чином на практиці юні археологи вивчали шлях, який проходить більшість давніх артефактів перед тим, як потрапити на вітрини музею. Проект – стаціонарний, він діє і наразі.
До слова, 18 червня працівники Кам\’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника провели нічну театралізовану екскурсію Старим замком школярам із Донецької та Луганської областей. Наприкінці екскурсії гості Кам\’янця ознайомилися з давнім ремеслом гончарів і взяли участь у майстер-класі з виготовлення посуду, повідомляє сайт Кам’янець-Подільської міської ради

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього