У супермаркетах Хмельницького цуплять "мобілки"!З одного із хмельницьких супермаркетів 25-річний спробував вкрасти мобільний телефон.У супермаркетах Хмельницького цуплять "мобілки"!З одного із хмельницьких супермаркетів 25-річний спробував вкрасти мобільний телефон.
«Серед широкого асортименту товарів чоловік облюбував стенд з мобільними телефонами, які в той час продавалися за акційною ціною. Правопорушник сподівався, що у натовпі покупців він залишиться поза увагою. Тому спокійно взяв зі стенду маленьку коробку, з якої витягнув мобільний телефон та зарядний пристрій», – розповідає речник управління Державної служби охорони Альона Шибунько.

Проте магазин обладнаний камерами відеоспостереження і охорона помітила крадія, який намагався непомітно, не зупиняючись біля каси, вийти з супермаркету.

«Горе-злодій спробував позбутися речових доказів – він викинув з кишені зарядний пристрій до мобільного телефону, а також планував позбутися й інших доказів своєї крадіжки. Окрім того, любитель дармівщини намагався втекти з приміщення, але його наміри одразу ж помітили держохоронці і на зап’ястях чоловіка замкнулися кайдани», – додала Альона Шибунько.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього