Майже 13 мільйонів гривень пайових внесків на створення та розвиток інфраструктури міста було спрямовано за дев’ять місяців цього року до бюджету Хмельницького. Про це повідомив міський голова Олександр Симчишин.

«Трохи про міський бюджет. Багато пишемо про витрати. Тут про доходи і наші дії, спрямовані на суттєве збільшення дохідної частини. У порівнянні з 2014 і 2015 роками суми коштів, отриманих як пайова участь на створення та розвиток інфраструктури міста, суттєво зросли. Так, за 9 місяців 2014 року до бюджету міста було зараховано 3,1 мільйони, у 2015 – 4,3 мільйони. За 9 місяців цього року, завдяки принциповій позиції, нам вдалося спрямувати до бюджету 12,9 мільйонів, які були отримані як пайова участь на створення та розвиток інфраструктури міста. Різниця – у три рази!», – хвалиться Хмельницький міський голова на своїй сторінці у «Фейсбук».

До речі, сума пайових внесків могла б суттєво збільшитися. Якби на останній сесії Хмельницької міської ради депутати не підтримали рішення щодо списання близько 50 забудовникам (серед яких і фірми, наближені до депутатів міськради) майже 27 мільйонів гривень. Замість цих коштів місто отримало занадто дороге в утриманні приміщення із басейном та 9 квартир для бійців АТО, які забудовник протягом кількох років не міг продати. Це рішення депутатів міської ради піддали величезній критиці громадські активісти та дехто із депутатів тієї ж міської ради.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього