Міський голова Олександр Симчишин оголосив повторний конкурс на заміщення вакантної посади заступника директора департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів – начальника управління архітектури та містобудування – головного архітектора Хмельницького.

Відповідне розпорядження підписано 24 лютого, передає “Незалежний громадський портал”.

Нагадаємо, що попередній конкурс оголошувався на початку січня цього року.

Як відомо, останній головний архітектор Хмельницького Олексій Панасюк, призначений уже Олександром Симчишиним, пропрацював усього чотири місяці, та пішов з посади після скандалу та бійки з Олександром Чорнієвичем, директором Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Хмельницької міськради. Подейкують, чоловіки не поділили “сфери впливу” щодо видачі містобудівних документів.

Громадськість міста уже давно говорить про те, що саме Департамент архітектури, містобудування та земельних відносин є однією із найслабших ланок у команді мера Олександра Симчишина. Після звільнення Олексія Панасюка, згодом зі скандалом пішов з посади і його заступник. Анатолія Безкоровайного СБУ затримали на робочому місті при отриманні хабара у розмірі 7 тисяч гривень. Після цього він був звільнений “заднім числом”. Його посада теж поки залишається вакантною.

Хмельницький також є одним із тих міст, який досі не може запустити роботу управління архітектурно-будівельного контролю. Положення про це управління було прийняте депутатами міськради ще минулого скликання, восени 2015 року. Новому меру потрібно було знайти лише людину на посаду начальника цього управління, утім за півтора роки людину, яка б могла контролювати усі будівництва міста, нова мерівська команда так і не спромоглася знайти.

 

 

Залиште коментар

Також по темі