У Теофіпольському районі на базі Святецького будинку культури пройшов творчий звіт «Свою Україну любіть!», присвячений 200-річчю від Дня народження Тараса ШевченкаВ області тривають звіти приурочені 200-річчю з дня народження Тараса Шевченка. Творчий звіт «Свою Україну любіть!», присвячений 200-річчю від Дня народження Тараса Шевченка, проведено і у Теофіпольському районі на базі Святецького будинку культури за участю начальника управління культури національностей та релігій Хмельницької облдержадміністрації Ірини Трунової та голови районної державної адміністрації Юрія Кучерука.В області тривають звіти приурочені 200-річчю з дня народження Тараса Шевченка. Творчий звіт «Свою Україну любіть!», присвячений 200-річчю від Дня народження Тараса Шевченка, проведено і у Теофіпольському районі на базі Святецького будинку культури за участю начальника управління культури національностей та релігій Хмельницької облдержадміністрації Ірини Трунової та голови районної державної адміністрації Юрія Кучерука.
Нагадаємо, що 2014 рік в Україні – Рік Тараса Шевченка. Відповідний Указ Президент України Віктор Янукович підписав з метою гідного відзначення ювілею Кобзаря, підтримки заходів із вивчення і популяризації його спадщини в Україні та за її межами.

У теофіпольському творчому звіті взяли участь десять народних аматорських колективів району та окремі виконавці.
Теофіпольські артисти влаштували для журі та глядачів справжнє свято. Сцена зібрала аматорів віком від шести до дев’яноста років. Впродовж всього концерту у залі не стихали оплески. Мешканці Теофіпольщини довели, що вони не лише працьовиті, а й неймовірно талановиті. Кажуть, творчість неабияк допомагає у буденній праці.
Теофіпольщина потішила співочими, гумористичними талантами. Особливо цього разу порадували хореографічні колективи краю.

Номери випромінювали неймовірний позитив. Цікава режисерська задумка занурила глядачів у Шевченківський світ.
Вік мистецтву не завада. Цю істину довів хор ветеранів. Найстаршому його учаснику – 90 років.
Розвитку культури Теофіпольщини не словом, а ділом сприяє місцева влада. У районні свою майстерність удосконалюють відомі колективи, постійно з’являються нові.

Аматори подарували чимало приємних моментів членам журі та глядачам.

Найкращі номери захищатимуть честь Хмельниччини на звітному концерті у столиці.

Окрім концерту представили на звіті і виставку виробів декоративно-прикладного мистецтва. Дивовижної краси вироби виготовлені вмілими руками зачаровували очі. Естафета творчих звітів в області триває.

Ю.Наконечний за матеріалами Теофіпольської РДА

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього