У відповідності до розпорядження міського голови  ОГОЛОШУЄТЬСЯ  КОНКУРСУ відповідності до розпорядження міського голови оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста – міського лікаря-терапевта управління охорони здоров’я Хмельницької міської ради.У відповідності до розпорядження міського голови оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста – міського лікаря-терапевта управління охорони здоров’я Хмельницької міської ради.

Вимоги до претендентів: громадянство України, вища медична освіта, перша або вища кваліфікаційна категорія за фахом “Терапія”, стаж роботи в лікувальних закладах за фахом лікаря-терапевта не менше 10-ти років, вільне володіння державною мовою, навички роботи на комп’ютері та оргтехніці.

Для участі в конкурсі необхідно подати заяву про участь в конкурсі, особову картку (форма П2-ДС) з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4х6, копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, копію першої та другої сторінок паспорта громадянина України, декларацію про майно, доходи, витрати і зобов\’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України \”Про засади запобігання і протидії корупції\”, письмову згоду на обробку персональних даних, копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов\’язаних), довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності), а також успішно скласти іспит (додаткова інформація надається кадровою службою, тел. 65-03-29).

Заяви приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації даного оголошення за адресою: м. Хмельницький, вул. Гагаріна, 3, к. 109.

(оголошення опубліковане в газеті міської ради
“Проскурів” №3 від 23 січня 2014 року)

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього