У власність держави повернуто незаконно приватизовані землі Дністровського водосховища
Завдяки активній та принциповій позиції прокуратури Кам’янеччини, судом скасовано незаконне розпорядження Кам’янець-Подільської райдержадміністрації та визнано недійсним державний акт на право власності на земельну ділянку, розташовану в межах прибережної захисної смуги Дністровського водосховища.У власність держави повернуто незаконно приватизовані землі Дністровського водосховища
Завдяки активній та принциповій позиції прокуратури Кам’янеччини, судом скасовано незаконне розпорядження Кам’янець-Подільської райдержадміністрації та визнано недійсним державний акт на право власності на земельну ділянку, розташовану в межах прибережної захисної смуги Дністровського водосховища.

Йдеться про 0,045 га землі вартістю 139 тис. грн., яку у 2008 році на підставі розпорядження РДА було неправомірно приватизовано жителькою міста Хмельницького для ведення індивідуального садівництва. Адже Водним та Земельним кодексами України надання земель прибережної захисної смуги уздовж Дністровського водосховища у приватну власність, у тому числі для ведення садівництва, заборонено.

Суд погодився із доводами прокурора про незаконність передачі землі та задовольнив позов у повному обсязі.

Рішення суду уже реально виконано. За інформацією керівника Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури Віталія Гриньківа, скасовано державну реєстрацію на право власності на вказану земельну ділянку вартістю 139 тис. грн. та повернуто її у володіння держави.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього