У Віньковецькому районі прокуратура стала на захист п’ятирічного хлопчика
На задоволення позовних вимог прокуратури Віньковецького району в інтересах малолітньої дитини місцевим судом накладено заборону на відчуження майна.У Віньковецькому районі прокуратура стала на захист п’ятирічного хлопчика
На задоволення позовних вимог прокуратури Віньковецького району в інтересах малолітньої дитини місцевим судом накладено заборону на відчуження майна.

Прокурор району Ольга Кравцова повідомила, що позов пред\’явлений на захист житлових та майнових прав 5-річного мешканця с.Осламів, який торік переданий на виховання до Хмельницького спеціалізованого будинку дитини «Берізка» після того, як його батьків судом було позбавлено батьківських прав.

Однак, приймаючи таке рішення, суд тоді не врахував норму Закону України «Про охорону дитинства», згідно з якою у разі передачі дітей, позбавлених батьківського піклування, під опіку чи піклування, влаштування в будинки дитини, дитбудинки, школи – інтернати тощо, житло, в якому вони проживали, зберігається за дітьми протягом усього часу перебування їх в опікунів чи цих закладах незалежно від того, чи мешкають у житловому приміщенні інші члени сім\’ї.

Враховуючи ці законні положення, а також те, що в зазначеному селі за батьком малолітнього хлопчика числиться квартира, прокуратура в інтересах дитини звернулася до суду з позовом накласти заборону на відчуження цієї квартири до досягнення ним повноліття. Позовні вимоги судом задоволені, майнові права дитини, позбавленої батьківського піклування – захищено.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту