У Волочиському районі четверо жінок обікрали дідуся
Четверо жінок зайшли на подвір’я під приводом купівлі квасолі, і поки троє розмовляли з потерпілим, їхня напарниця непомітно проникла в будинок і розшукала схованку з грішми.У Волочиському районі четверо жінок обікрали дідуся
Четверо жінок зайшли на подвір’я під приводом купівлі квасолі, і поки троє розмовляли з потерпілим, їхня напарниця непомітно проникла в будинок і розшукала схованку з грішми.

До чергової частини Волочиського райвідділу міліції надійшло повідомлення про крадіжку в селі Раціборівка. Четверо жінок приїхали в село і почали ходити по хатах під приводом купівлі квасолі. 76-річний пенсіонер був удома сам. Сказав, що квасолі у нього немає. Але тут одній із жінок нібито стало погано.

Вони попросили води. І поки дідусь та ще двоє візитерок допомагали «хворій», їхня напарниця непомітно проникла всередину будинку і знайшла схованку із заощадженнями, звідки викрала 23 тисячі гривень.

«Гастролерки» хотіли зайти ще до однієї жінки в селі, але вона їх не впустила. Пересувалися вони на автомобілі сірого кольору. За кермом був чоловік. Тож якщо ви бачили подібних «заготівельників», прохання повідомляти в міліцію.

По даному факту працівники Волочиського РВ УМВС відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України і у співпраці з колегами із інших районів та областей займаються пошуками зловмисників.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього