У Волочиському районі директор інтернату заробив півмільйона на бомжах

Колишній директор Лонковецького будинку-інтернату, що у Волочиському районі, підозрюється у крадіжці 500 тисяч гривень, за які мав би утримувати бездомних. Факт крадіжки встановила прокуратура Волочиського району, яка проводила перевірку

У Волочиському районі директор інтернату заробив півмільйона на бомжахУ Волочиському районі директор інтернату заробив півмільйона на бомжах

Колишній директор Лонковецького будинку-інтернату, що у Волочиському районі, підозрюється у крадіжці 500 тисяч гривень, за які мав би утримувати бездомних. Факт крадіжки встановила прокуратура Волочиського району, яка проводила перевірку.

У Лонковецькому будинку-інтернаті живуть одинокі старі та інваліди. Згідно документів, екс-директор узяв на повне утримання у заклад 26 одиноких місцевих жителів. Насправді ж виявилося, що усі ці люди – працездатного віку, серед них немає жодного інваліда. Більше того, на них не було відповідних путівок з Департаменту соціального захисту населення обласної адміністрації. Це здебільшого були місцеві безпритульні та випивохи, які загалом не знаходилися в інтернаті.

На неіснуючих мешканців інтернату колишній директор «списав» 500 тисяч гривень. Зараз проти нього відкрито кримінальну справу. За зловживання службовим станом йому загрожує до 8 років в’язниці.

Залишити відповідь