У Волочиську на один гральний заклад стало менше
Під час обшуку правоохоронці вилучили 13 комп’ютерів, на яких стояло програмне забезпечення для здійснення азартних ігор, платіжний термінал, обладнання, за допомогою якого здійснювалось зовнішнє та внутрішнє відеоспостереження, та чернетки адміністратора.У Волочиську на один гральний заклад стало менше
Під час обшуку правоохоронці вилучили 13 комп’ютерів, на яких стояло програмне забезпечення для здійснення азартних ігор, платіжний термінал, обладнання, за допомогою якого здійснювалось зовнішнє та внутрішнє відеоспостереження, та чернетки адміністратора? повідомляє прес-служба Нацполіції у Хмельницькій області.
Працівниками Управління захисту економіки виявлено та задокументовано факт незаконної діяльності підпільного грального закладу, розташованого у місті Волочиськ по вулиці Незалежності, 84-а.
У ході проведення огляду приміщення було виявлено і вилучено 13 комп’ютерів, на яких стояло програмне забезпечення для здійснення азартних ігор, платіжний термінал, обладнання, за допомогою якого здійснювалось зовнішнє та внутрішнє відео спостереження, та чернетки адміністратора.
Досудове розслідування проводиться за ч. 1 ст. 203-2 (зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від 10 до 40 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього