У Волочиську планують спорудити пам’ятник Тарасу ШевченкуСимволічний камінь у сквері по вулиці Незалежності в районному центрі буде закладено 9-го березня.
Цей пам’ятник буде першим із споруджених цього року на честь Кобзаря в районі. Адже з ініціативою спорудження пам’ятника Тарасу Шевченку – поблизу сільського клубу – виступили й мешканці села Порохня.Символічний камінь у сквері по вулиці Незалежності в районному центрі буде закладено 9-го березня.
Цей пам’ятник буде першим із споруджених цього року на честь Кобзаря в районі. Адже з ініціативою спорудження пам’ятника Тарасу Шевченку – поблизу сільського клубу – виступили й мешканці села Порохня. Орієнтовна вартість проекту – 20 тисяч гривень. Належне відзначення двохсотріччя від дня народження Тараса Шевченка – основне завдання влади, – наголосив під час засідання оргкомітету голова Волочиської райдержадміністрації Ігор Добжанський. 26-го лютого відбудеться творчий звіт Волочиського району з нагоди 200-річчя від дня народження Великого Кобзаря в районному будинку культури, також тут буде розгорнуто виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Свою Україну любіть».

За матеріалами: “Поділля-Центр”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього